Z obchodu

Aircotec XC TRAINER EASY

Aircotec XC TRAINER EASY

Cena: 7 650 Kč

Padák v praxi

Školní kluzák Impuls4 v praxi

Orbit 3 v praxi - recenze

Aspen4 v praxi - recenze

Partneři

Jsme distributory Gradient - výrobce PG kluzáků

PG Pálava - občanské sdružení

Z-AGENCY- kompletní servis pro Vaši firemní akci

10 důvodů proč létat s námi

Rádi bychom Vám představili zásady a pravidla naší školy paraglidingu a důvody proč jít na kurz paraglidingu právě k nám.

PročProč zvolit násProč zvolit nás

  • Nevybírejte kurz pouze podle ceny, ale podle kvality výuky a zabezpeční kurzu. Nižší cena kurzu velice často znamená, že se muselo někde ušetřit, či je skrytě rozepsaná do několik položek. U nás s Vámi jednáme na rovinu a za korektní cenu nabízíme profesionální služby a odpovídající servis.
  • Školu paraglidingu provozujeme na jižní Moravě v okolí Pálavy, na Vysočině i v Čechách. Absolvovat kurz v horách je sice pěkné, ale mnoho dní je v horách neletových (silný vítr, déšť...). Komkrétní místo vybíráme podle aktuálního počasí a podmínek, tak abychom mohli co nejefektivněji cvičit. V případě potřeby vyrážíme i do vzdálenějších letových oblastí.
  • Kvalita výuky a bezpečnost našich kurzistů je u nás na prvním místě. Kompletního kurzu se účastní maximálně 8 žáků na 2 instruktory, čímž je zabezpečna dostatečná péče o každého z Vás.
  • V naší škole působí kvalitní instruktoři. Hlavní instruktor školy Jan Hájek má odpovídající pedagogické vzdělání, dlouholetou praxi ve výcviku paraglidingu a mnoho let působil ve funkci hlavního inspektora Letecké amaterské asociace ČR.
  • Pro výškové lety využíváme naše navijáky nebo odvijáky, které jsou nezbytnou částí našich kompletních kurzů. Znalost navijákového létání je mimořádně důležitá pro létání v České republice.
  • V naší škole používáme pouze kvalitní a testované kompletní vybavení nutné pro bezpečný průběh kurzu paraglidingu. Školní kluzáky firmy Gradient, které jsme si pro výcvik vybrali, jsou ve vynikajícím a stavu. Neustále výbavu obměňujeme a zajišťujeme její vysokou kvalitu.
  • Kompletní kurz paraglidingu u nás znamená intenzivní výcvik od soboty do pátku následujícího týdne. V případě nevhodného počasí během týdne se kurz po domluvě prodlužuje o další dny!
  • Nejsme masová výrobna nových žáků. Díky maximálnímu počtu kurzistů můžeme zabezpečit odpovídající úroveň a kvalitu výuky, individuální přístup a také, aby instruktoři nebyli výcvikem přetíženi a nadmíru unaveni.
  • K přihlášení do motorového kurzu paraglidingu není podmínkou mít absolvovanou bezmotorovou část. Do našeho kurzu motorového paraglidingu se mohou přihlásit úplní začátečníci.
  • Kurz absolvujete nejen v naší škole paraglidingu ale hlavně v partě lidí, co létání už baví mnoho let a je naším velkým koníčkem. Paragliding je sociální záležitost a pro Vaše budoucí létání je důležité být obklopen partou pilotů, kteří Vám především v prvních letech létání mohou pomoci.